У НІЖИНІ ПРИПИНИЛИ НЕЗАКОННУ ДІЯЛЬНІСТЬ ПУНКТУ ПРИЙОМУ БРУХТУ ЧОРНИХ МЕТАЛІВ

За процесуального керівництва Ніжинської місцевої прокуратури, слідчими поліції припинено незаконну діяльність пункту прийому брухту чорних металів на території Ніжинського району, повідомляє Нежатин.

У ході розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 213 КК України (здійснення прийому брухту чорних металів фізичною особою) встановлено, що 50 річний мешканець одного із сіл Ніжинського району  будучи фізичною особою та порушуючи Закон України «Про металобрухт», відповідно до якого операції з металобрухтом здійснюються лише спеціалізованими або спеціалізованими металургійними переробними підприємствами, а також їх приймальними пунктами, а збирання, заготівля, переробка та реалізація промислового металобрухту фізичними особами забороняється, у період з січня 2019 року здійснював прийом брухту чорних металів від населення за місцем свого проживання.

У Ніжині припинили незаконну діяльність пункту прийому брухту чорних металів
У НІЖИНІ ПРИПИНИЛИ НЕЗАКОННУ ДІЯЛЬНІСТЬ ПУНКТУ ПРИЙОМУ БРУХТУ ЧОРНИХ МЕТАЛІВ У НІЖИНІ ПРИПИНИЛИ НЕЗАКОННУ ДІЯЛЬНІСТЬ ПУНКТУ ПРИЙОМУ БРУХТУ ЧОРНИХ МЕТАЛІВ Reviewed by новини on березня 16, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.