Seo Services

Черговий раз ніжинські дзюдоїсти вибороли перемогу на чемпіонаті України.

У Дніпрі 26 березня пройшов чемпіонат України з дзюдо у категорії до 21 року, на якому вихованка ніжинського клубу «Спарта» Наталія Чистякова виборола золото, Даниїл Карлов – срібло, Крейтор Тимур – 5 місце.

На турнірі змагалися близько 4 сотень учасників з 23 регіонів України у 8 вагових категоріях. За результатами національної першості буде формуватися склад національної збірної U-21, яка представлятиме нашу державу на міжнародній арені на відкритих кубках і офіційних чемпіонатах.

Дякуємо за перемоги спортсменам та тренерам КДЮСШ. Пишаємось та бажаємо нових перемог!

Черговий раз ніжинські дзюдоїсти вибороли перемогу на чемпіонаті України. Черговий раз ніжинські дзюдоїсти вибороли перемогу на чемпіонаті України. Reviewed by nizhynprovse on березня 27, 2019 Rating: 5