Seo Services

Ніжинські баскетболісти стали другими на змаганнях в Переяславі

7 травня у Переяславі пройшов фінал Юнацької баскетбольної ліги Київської області серед юнаків 2008 р.н.

Першою півфінальною парою стали команди БК «ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ» та «ПЕРЕЯСЛАВ». Переяславським юнакам вдалося нав’язати боротьбу лише протягом першої чверті, надалі вже берегли сили для другої зустрічі, перемога Черкас – 71:23. Другою півфінальною парою стали сусіди турнірної таблиці регулярного чемпіонату – БК «МОБІ» (ДЮСШ м. Бровари) та «КДЮСШ» (м. Ніжин). Напружена та емоційна гра до самої фінальної сирени. Неочікувана зміна захисту від Ніжина та коротка ротація броварської лави запасних принесли перемогу ніжинським юнакам – 45:39.
Фінальна гра ЮБЛКО – «ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ» - «КДЮСШ» (м. Ніжин) – впевнена перемога черкащан – 68:18.

Юнацька баскетбольна ліга Київської області:
1 місце – «ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ» (тренери: Василь Івлєв, Максим Міхельсон);
2 місце – «КДЮСШ» (м. Ніжин) (тренери Юрій Багмут, Наталя Багмут);
3 місце – «ПЕРЕЯСЛАВ» (тренер Ірина Бикова).

Топ-5 скорерів сезону:
303 очки – Юрій Шевченко - БК «МОБІ» (ДЮСШ, м. Бровари)
228 очок – Андрій Кондратенко - «ПЕРЕЯСЛАВ»
227 очок – Владислав Падалка – «КДЮСШ» (м. Ніжин)
226 очок – Тимофій Куліков - БК «ТЕЙВАЗ» (м. Боярка)
212 очок – Андрій Мельник - БК «ТЕЙВАЗ» (м. Боярка)

Переможці конкурсів:
«Влучне тріо» - «КДЮСШ» (м. Ніжин): Владислав Падалка, Олександр Бережняк, Данило Радченко;

Конкурс штрафних – «ПЕРЕЯСЛАВ»: Андрій Кондратенко, Глєб Відрашку;

Конкурс «Перегони тарганів» - «ПЕРЕЯСЛАВ»: Гліб Шендрик

Всі переможці та призери нагороджені кубками, медалями, грамотами та пам’ятними подарунками ЮБЛКО.
Повідомляє на своїй сторінці в ФБ Юрій Багмут
Ніжинські баскетболісти стали другими на змаганнях в Переяславі Ніжинські баскетболісти стали другими на змаганнях в Переяславі Reviewed by nizhynprovse on травня 08, 2019 Rating: 5