Хлопцю з інвалідністю заборонили виступати на випускному вечоріВчора прогримів скандал на всю Україну. Випускниця однієї з шкіл Чернігова хотіла виступити з номером зі своїм партнером по танцям. Але вчителі заборонили, мовляв, це зіпсує настрій присутнім, такий номер не підходить для святкової атмосфери.
          Учениця 11-го ліцею Єва Шестак розповіла про те, що керівництво закладу вважає подібні номери нудними, тому вони не відповідають рівню випускного. Партнер Єви Даниїл Гринчук каже, що таким чином хотів привітати випускників.
          Пара давно виступає на різних конкурсах, у тому числі міжнародних і має декілька нагород. Срібні медалі з українських чемпіонатів та бронзові з міжнародних.
          Батьки підтримали дітей, мама Даниїла каже, що таким чином вони принизили дівчину. У той час класний керівник дівчини намагається виправдати керівний апарат ліцею – нібито вони відмовили тільки тому, що хлопець не є учнем школи, а їхній номер не відповідає формату свята.

Хлопцю з інвалідністю заборонили виступати на випускному вечорі Хлопцю з інвалідністю заборонили виступати на випускному вечорі Reviewed by nizhynprovse on червня 22, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.