Seo Services

Ольга Харлан завоювала чемпіонство Європи з фехтування

В Україні поповнився список чемпіонів. Ольга Харлан перемогла на Чемпіонаті Європи з фехтування, що проходить у Дюссельдорфі (Німеччина).

У полуфінал дівчина потрапила з рахунком 15:7, з яким обігнала росіянку Ольгу Нікітіну. У ½ фіналу Харлан перемогла представницю з Угорщини Анну Мартон з рахунком 15:10. Фінальний поєдинок був з француженкою Манон Брюне, у якому Ольга виборола перемогу з рахунком 15:12. Так, Ольга Харлан завоювала золоту медаль континентальної першості в особистому заліку.

Федерація фехування України повідомила про те, що це 8 титул спортсменки як чемпіонки Європи. Ольга стала 6-кратною чемпіонкою Європи в особистій першості.

Ольга Харлан завоювала чемпіонство Європи з фехтування Ольга Харлан завоювала чемпіонство Європи з фехтування Reviewed by nizhynprovse on червня 19, 2019 Rating: 5