Seo Services

Спортсмени з Чернігівщини вибороли перемогу на Всеукраїнських змаганнях

26-28 липня у Чернігові пройшли Всеукраїнські змагання з лижоролерів серед молоді. Близько 100 учасників із різних регіонів країни боролися за першість ПНЗ «СДЮШОР з лижного спорту» у класичному та вільних стилях.
Серед переможців змагань – Кирик Олексій, який представляв Чернігівську область. Призові місця у різних категоріях посіли такі представники нашої області: Базилевич Артем (ІІ місце), Чамара Марія (ІІ та ІІІ місця), Лях Микита (ІІ місце), Коношевич Володимир (ІІІ місце), Скрипко Ганна (ІІ місце).
Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

Спортсмени з Чернігівщини вибороли перемогу на Всеукраїнських змаганнях Спортсмени з Чернігівщини вибороли перемогу на Всеукраїнських змаганнях Reviewed by nizhynprovse on серпня 01, 2019 Rating: 5