До Чернігова на День міста приїде «Машина Часу», а Ніжин поки визначається із зіркою на Покровський ярмарокДо Чернігова на День міста приїде «Машина Часу», а Ніжин поки визначається із зіркою на Покровський ярмарок.

Окрім «Машини часу» на святковому концерті до Дня Чернігова виступлять Constantine, Kishe, Nikita Lomakin та Sonya Kay.


В той час Ніжин визначається з бюджетом на зірку. Так, Театр пародій «Дзідзьо-Сердючка» просить за виступ 20 тисяч, Марина Одольська, як і гурт «Младо» – 15, гурт «Аква Віта» – 20, Олена Луценко – 28, брати Яремчуки – 60, Тарас Петриненко – 50, Євген Літвінкович – 50, Оксана Пекун – 56, Алла і Максим Кудлай – 80,Наталка Карпа – 90, Олег Кензов – 40, гурт «Табула Раса» – 30, Арсен Мірзоян, як і Віктор Павлік – 120 тисяч грн., Ірина Федишин – 200, гурт «Нікіта» – 210 тис. грн., гурт «Агонь» – 6, 5 тисяч у. о., а Олег Вінник – 1 мільйон грн.

До Чернігова на День міста приїде «Машина Часу», а Ніжин поки визначається із зіркою на Покровський ярмарок До Чернігова на День міста приїде «Машина Часу», а Ніжин поки визначається із зіркою на Покровський ярмарок Reviewed by nizhynprovse on вересня 06, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.