А ви знали, що сторожовий корабель Морської охорони носить ім’я «Ніжин»?Корабель «Ніжин» перебуває на балансі Морської охорони України з дислокацією у місті Ізмаїл. Він заввишки 2 метри та довжиною 27 метрів.

З 1994 року корабель несе дозорну службу у водах України.

Весною цього року корабель було відремонтовано на підприємстві ТОВ "Дунайсудносервіс". Шефську допомогу в ремонті судна надає Ніжинська міська рада. На цю сесію буде виноситись питання про надання допомоги в розмірі 50 тисяч гривень для ремонту.

Називати кораблі на честь міст є хорошою традицією. До слова з 1953 по 1978 рік через Суецький та Корифський канали курсував пароплав «Ніжин», який здійснював Рейси до Єгипту, Сирії, Алжиру, Ємену та Італії. Він був збудований у місті Росток (Німеччина). Останній свій рейс пароплав провів до італійського порту Ла-Спеція, після чого в 1978 році він був списаний на металобрухт.


А ви знали, що сторожовий корабель Морської охорони носить ім’я «Ніжин»? А ви знали, що сторожовий корабель Морської охорони носить ім’я «Ніжин»? Reviewed by nizhynprovse on жовтня 17, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.