Міські депутати просять МОЗ пришвидшити перевірку СТОВ "Дружба-Нова"Сьогодні на сесії міськради депутати звернулись до Міністра охорони здоров’я через екологічну ситуацію у місті.

У зверненні депутати просять пришвидшити надання дозволу на перевірку дотримання санітарних норм  СТОВ «Дружба-Нова». Містяни впевнені, що червоний пил та гострий запах, який відчувається в окремих районах міста, є  наслідками  роботи елеваторних зерносушарок «Дружба-Нова».

Особливе занепокоєння викликає той факт, що від забруднення страждають діти дитячих садків №15, 25, 9, 21, НВК «Престиж», ЗОШ № 9, 15, 17. Учні цих закладів вже забули про прогулянки на території навчальних закладів.

Ініціатор звернення депутат міської ради Олег Щербак каже, що потужності роботи елеватора збільшуються, відповідно і викиди, які забруднюють прилеглі території.

Міські депутати просять МОЗ пришвидшити перевірку СТОВ "Дружба-Нова" Міські депутати просять МОЗ пришвидшити перевірку СТОВ "Дружба-Нова" Reviewed by nizhynprovse on жовтня 09, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.