Ніжинські торгові ряди передали російській православній церквіДепутати міської ради будуть звертатись до обласної ради для того, щоб та передала торгові ряди по Гоголівській вулиці на баланс міста. Справа у тому, що тиждень тому вони були передані Благовіщенському монастирю РПЦ.

Депутат обласної ради від нашої громади Валерій Гавриленко говорить, що рішення приймалось кулуарно, а на сесію обласної ради виносилось як технічне.

Але найбільш дивним є те, що рішення про передачу торгових рядів виніс на сесію депутат з Прилук Сергій Пащенко. Також дивує сам факт - навіщо церкві приміщення, у яких здійснюється торгівля, розміщені цирульні та магазини.

«Зараз орендна плата від усіх торгових точок (магазинів, перукарень), які розміщені у торгових рядах, буде іти у московську церкву. Одна справа передавати храм, де будуть проводитись служби, а інша справа  господарські приміщення», - зазначив депутат міськради Геннадій Дудченко.

Ніжинські торгові ряди передали російській православній церкві Ніжинські торгові ряди передали російській православній церкві Reviewed by nizhynprovse on жовтня 09, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.