Допоможемо Олександру подолати хворобу!
Ніжинець Олександр Гурбич майже половину свого життя бореться з тяжкою недугою. У 13 років Сашкові вперше поставили діагноз «гострий лімфобластний лейкоз». Після тривалого лікування хлопцеві вдалося перемогти хворобу. Та в 2014-му у Сашка стався перший рецидив. Новим ударом став новий діагноз – занесений під час лікування гепатит С. А в 2016 році у хлопця виявили некроз тазостегнових суглобів обох шийок стегна, і на тлі цього – другий рецидив лейкозу на початку 2017 року. Після цього трансплантація і РТПХ (Реакція «трансплантат проти хазяїна»), що зі шкірно-м’язової перейшла в іншу стадію, атакувавши суглоби, з якими й без цього було безліч проблем. «І ось уже рік як хлопець не ходить взагалі. Зараз Сашко не може самостійно перевертатися, спить по пів години і прокидається, повернутися на інший бік хлопцеві допомагає мама. Його турбують судоми на руках, крутить пальці. І на обличчі такі, що іноді не дають пити й їсти. Він як  рибка без води, хапає ротом повітря. І тіло свербить і подразнюється від дотику одягу та постелі», – розповідає Алла Гурбич.

Проте Олександру Гурбичу вдалося потрапити на прийом до професора з Туреччини під час її візиту до Києва. Лікарка дала надію, що Сашко зможе ходити. Тому Алла Гурбич знову просить про допомогу, адже лікування дороговартісне, а родина вже вичерпала за багато років усі ресурси. Тож давайте разом допоможемо хлопцеві повернутися до повноцінного життя.

З усіма медичними документами Олександра Гурбича можна ознайомитися за посиланням.  

Реквізити для надання допомоги Банк: 
Приватбанк МФО: 305299 
ЄДРПОУ: 14360570 
Рахунок отримувача: 29244825509100 
Призначення платежу: поповнення картки № 5168 7551 0038 9697 Гурбич Алла Миколаївна

Повідомляє Чеline
Допоможемо Олександру подолати хворобу! Допоможемо Олександру подолати хворобу! Reviewed by nizhynprovse on листопада 29, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.