Поліція виявила два факти незаконної торгівлі хвойними деревамиНіжинською поліцією виявлено два факти торгівлі хвойними деревами у не відведених для цього місцях, тобто поза так званими «ялинковими базарами».

На вулиці Покровській, незважаючи на наявність спеціально обладнаного майданчика для торгівлі «новорічними» деревами, двоє громадян розклали свій товар у не призначеному для торгівлі місці, а саме на узбіччі дороги та на землі біля аптеки.

Відносно обох порушників складено протоколи про адміністративне правопорушення передбачене. Вчинення відповідного правопорушення  передбачає покарання у вигляді штрафу від шести до п’ятнадцяти неоподаткованих мінімумів громадян.

Поліція закликає не порушувати закон, адже на території міста обладнано достатню кількість «ялинкових базарів», де можна легально продати та купити хвойні дерева.


Поліція виявила два факти незаконної торгівлі хвойними деревами Поліція виявила два факти незаконної  торгівлі хвойними деревами Reviewed by nizhynprovse on грудня 24, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.