Seo Services

«Чорний Квадрат» представить комедійний спектакль «До біса логіку - у нас любов» в Ніжині15 березня в МБК Ніжина відбудеться спектакль театру імпровізації «Чорний квадрат» - «До біса логіку - у нас ЛЮБОВ».

Комедія з ліричними відступами.

Про любов, про конфлікт інтересів, про прекрасні починання і про зруйновані очікування, про новий погляд на самих себе, про різницю поглядів на виховання дітей, про вміння відстоювати інтереси найближчої тобі людини. Про нас з Вами!

Про чоловіків та жінок. І, як наслідок, - про секс.

Актори зі сцени будуть відверто говорити про ЦЕ, тобто про інтимні стосунки між чоловіком і жінкою. Більшість мізансцен - це не фантазії, а саме особистий досвід - і в цьому їх секрет шаленого успіху. Без дитячих недомовок і без комплексів.

Комедія дуже яскрава і соковита - тому що про нас, тому що про секс і кохання. А це дуже рідко буває сумним або нудним. Але  тонко відчуваючий глядач зловить свій катарсис. Вистава для дорослих людей, - не по паспорту, а за станом душі.

Діти до восьми років в зал не допускаються, старше - на розсуд батьків. 

Квитки на kvartal.concert та karabas

«Чорний Квадрат» представить комедійний спектакль «До біса логіку - у нас любов» в Ніжині «Чорний Квадрат» представить комедійний спектакль «До біса логіку - у нас любов» в Ніжині Reviewed by nizhynprovse on лютого 26, 2020 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.